makléřská společnost

PROFIL

Společnost AD IN, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění. Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi umíme zajistit optimální pojištění a ochranu proti rizikům a zároveň šetříme jeho prostředky i čas.
Jsme nezávislá pojišťovací makléřská společnost, která přináší svým klientům vždy nejvýhodnější řešení pojištění z hlediska ceny, podmínek a služeb. Samozřejmou součástí pojistného programu je výběr stabilního pojistitele.
Pro každého klienta zpracujeme po analýze rizik na základě našich zkušeností a znalostí variantní nabídku pojištění od několika pojistitelů s komentářem, analýzou pojistných podmínek a doporučení. Pojistné programy jsou v rámci tohoto výběrového řízení realizovány s pojistitelem na základě komplexní analýzy výhodnosti jejich nabídek.

Společnost AD IN, s.r.o. je členem Komory samostatných likvidátorů pojistných událostí a členem Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Dokumenty:
Výpis z obchodního rejstříku
Registrace plátce DPH

Garance:
Společnost AD-IN a její zaměstnanci garantují naprostou diskrétnost vůči klientům a prohlašují, že tito klienti nebudou kontaktováni v souvislosti s jakýmikoliv obchodními aktivitami bez vědomí a souhlasu společnosti.